Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Góra Kalwaria Centrum

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

358 000 zł39,85 m² 8 983,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Góry Kalwarii. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Górze Kalwarii - cisza, zieleń i Wisła na wyciągnięcie ręki Funkcjonalna 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,30 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz w ramach najmu okazjonalnego! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,80 m² 6 871,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym zamieszkałym jedynie przez osiem rodzin na w sumie dwóch poziomach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł117 m² 9 316,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Filipińskiej w Górze Kalwarii. Nieruchomość znajduje się na 2. i 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł220 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 145 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w Górze Kalwarii (powiat piaseczyński). Nieruchomość obejmuje dwie przyległe do siebie działki. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²120 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w Centrum Górze Kalwarii na drugim piętrze. Trzy pomieszczenia. Ogrzewanie gazowe. Dostęp do toalety oraz aneksu kuchennego. Cena: 38zł/m2 netto plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Klimatyczny dom usytuowany w podwarszawskiej miejscowości Kąty w gminie Góra Kalwaria. Dom jest jasny, przestronny i bardzo funkcjonalny. Urządzony z dużym smakiem i rozmysłem.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł2 314 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria (od strony Piaseczna) u zbiegu dwóch ulic Leśnej i "kolejowej". Wszystkie media w drodze, na działce stoi słup średniego.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 zł5 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 5700 m2, zlokalizowany w miejscowości Góra Kalwaria w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,63 m² 10 767,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwustronne, wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym sercu miasta na III piętrze czteropiętrowego budynku - idealne dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

831 300 zł120 m² 6 927,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta Góra Kalwaria. Powierzchnia lokalu to 102m2, dodatkowo do lokalu przynależy komórka lokatorska/garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł81,38 m² 11 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 4 - pokojowe w Górze Kalwarii, gotowe do wprowadzenia się, umeblowane. Znajduje się na 2 piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego z windą. Osiedle zamknięte z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł103,80 m² 9 624 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

999 000 zł I Sprzedaż I 103,8 m2 I Mieszkanie 2 poziomy | Ogródek | Góra Kalwaria I Pileckiego Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z ogródkiem na osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny dom w cichej i spokojnej okolicy w otulinie lasu Góra Kalwaria, tylko kilkadziesiąt minut od Warszawy. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 360 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²404 m² 20 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem nowoczesny budynek usługowo-handlowy z zapleczem biurowym o powierzchni całkowitej ok. 950 m2. Możliwość wynajmu całego.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to tylko 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł41,70 m² 10 311,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , położonego w doskonałym punkcie Góry Kalwarii przy ulicy Księdza Zygmunta Sajny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu część działki ew. nr 1/4 obręb 3-01 Góra Kalwaria o powierzchni ok 10 m2 na ustawienie automatu paczkowego.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł52,40 m² 11 927,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo jasne oraz niezwykle zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2007 roku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł80,95 m² 10 117,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 4 - pokojowe w centrum Góry Kalwarii. Stan deweloperski - do wykończenia. Znajduje się na 2 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego z windą. Kameralne osiedle, zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 020 m² 293,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna). Działka położona przy lokalnej/wewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane przy ulicy Pileckiego w Górze Kalwarii. Lokal położony jest na pierwszym piętrze segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł146,50 m² 6 757,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 146,50 m , zlokalizowane przy ul. Sportowej w Górze Kalwarii. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

3 396 zł56,60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu bloków mieszkalnych sprawnie zarządzanych przez spółdzielnię mieszkaniową. Lokal o powierzchni 54,95m2, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł568 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 352 m²

Samodzielna nieruchomość położona w Górze Kalwari na terenie przemysłowym. Powierzchnia działki 2352 m2 zabudowana budynkiem biurowo- magazynowo - produkcyjnym o łącznej powierzchni 568 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,85 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane w jednym z bloków sprawnie zarządzanych przez spółdzielnię mieszkaniową. Osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic popiełuszki/wyszyńskiego. Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł48,43 m² 11 976,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, o funkcjonalnym i bardzo ciekawym układzie, które zachwyca przestrzenią oraz możliwościami aranżacyjnymi. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł149 130 m² 388,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Górze Kalwarii. Powierzchnia 14,91 ha. Mpzp tereny produkcyjno - magazynowe z dopuszczeniem usług. - max. intensywność zabudowy 1,5. - max. wysokość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,44 m² 10 879,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie znajduje się na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Długiej. W jego skład wchodzi przestronny salon, dwie wygodne sypialnie, oddzielna, jasna kuchnia z pełnym wyposażeniem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:485 m²

Nieruchomość o powierzchni działki 485m2 oraz parterowego domu o powierzchni 70m2 zabudowy składającego się z pięciu pomieszczeń do własnej aranżacji, oraz budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90,04 m² 8 773,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł85,85 m² 11 636,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i nerwów? To mieszkanie w Górze Kalwarii może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²250 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa inwestycja w centrum miasta Góra Kalwaria. Dwukondygnacyjny budynek z powierzchniami do wynajęcia. Na parterze ( 500m2) znajdują się lokale o powierzchniach, (62 zł/m2): - 250m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 308 500 zł9 234 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W mieście, pod siedzibę firmy, skład, magazyn itp. Wszystkie media: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz. Działka całkowicie ogrodzona, powierzchnia 9234 m2, dojazd gminną ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48,90 m² 9 795,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19a. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,03 m² 14 519,35 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Rozkładowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 545 zł3 030,37 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren niezabudowany, zlokalizowany na rogu ul. Pijarskiej oraz ul. Skierniewickiej. W pobliżu znajduje się stacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 59m2 z tarasem 30m2 zlokalizowany na parterze domu blisko centrum Góry Kalwarii. Mieszkanie świeżo wyremontowane, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pijarska

Centrum,Góra Kalwaria

1 300 000 zł150 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO sprzedania nieruchomość 270m2 w górze kalwarii przy ul. Pijarskiej nieruchomość składa się Z : * dom wolnostojący o pow. 150 m2 *osobny pawilon Z trzema lokalami inwestycyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pileckiego

Centrum,Góra Kalwaria

999 000 zł104 m² 9 624 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij