Dom Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, mazowieckie
- 960 000 zł
- 172 m²
- 5 581,40 zł/m²
Beata Bartosiak
Skontaktuj się
Dom Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Dom Góra Kalwaria
Zaktualizowane: 19 maja 2026
960 000 zł 172 m² 5 581,40 zł/m²
dom wolnostojący
4
900 m²
garaż
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
900 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 960 000 zł (5 581,40 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Górze Kalwarii)
- Dostępny: luty 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 172 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
- materiał budowy: cegła
- okna: plastikowe
- Działka: 900 m²
- teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 731/19413/ODS
Lokalizacja
- Adres: Góra Kalwaria, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.
Nieruchomość znajduje się w malowniczej, pełnej zieleni lokalizacji, tuż przy ścianie lasu, w spokojnej miejscowości Czersk, w gminie Góra Kalwaria. (...)
576 388...
576 388 899