Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Góra Kalwaria - Oferty sprzedaży domów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Centrum,Góra Kalwaria

849 000 zł114 m² 7 460,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:99 m²

Na sprzedaż segment środkowy 114,8 m z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi w centrum Góry Kalwarii. Propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego domu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Centrum,Góra Kalwaria

1 090 000 zł113 m² 9 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 090 000 zł | sprzedaż | 1 lokal -113 m2 | dom 2-lokalowy| góra kalwaria I centrum ostatni lokal dostępny + dodatkowa działka 300 m2 Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

900 000 zł155 m² 5 795,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

O % prowizji Kup swój wymarzony dom w obniżonej cenie tylko do końca listopada! Podpisując umowę w tym miesiącu zapłacisz jedynie 900 000 pln, zamiast 970 000! rabat 70 000 pln - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 097 000 zł146 m² 7 498,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż ostatnią połówkę domu w zabudowie bliźniaczej projekt Dom w Kupidynkach w Górze Kalwarii! kup od zaraz dom odebrany Bez prowizji Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 097 000 zł146 m² 7 498,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż ostatnią połówkę domu w zabudowie bliźniaczej projekt Dom w Kupidynkach w Górze Kalwarii! Dom w zabudowie bliźniaczej 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 097 000 zł146 m² 7 498,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pijarska

Góra Kalwaria,mazowieckie

599 000 zł400 m² 1 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania Kamienica w centrum Góry Kalwarii z wejściem i wjazdem od ulicy pijarskiej. Do kamienicy przynależą pomieszczenia mieszkalne oraz garaże cała działka wynosi 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Marianki,Góra Kalwaria

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:726 m²

Dom parterowy z garażem podaszem uzytkowym i pomieszczeniem gospodarczym wolno stojący polożony w cichej spokojnej dzielnicy Góra Kalwaria Marianki blisko centrum miasta oraz lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 050 000 zł113 m² 9 258,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

[Oferta 0% - nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego] Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego o powierzchni 113,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 100 000 zł250 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom o powierzchni 250 m2 oferowany jest na sprzedaż z całym wyposażeniem oraz pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 160 m2. Znajduje się on na końcu "ślepej" uliczki, około 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną praktycznie w centrum Góry Kalwarii. Murowany dom o powierzchni 100 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 798 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra Kalwaria

Marianki,Góra Kalwaria

1 550 000 zł140 m² 11 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja! Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, połączony garażami. Dom położony jest na działce o powierzchni 500 m2, około 2 km od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w centrum miasta. Dom o powierzchni około około 100 m2 położony jest na działce o powierzchni 1163 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 550 000 zł140 m² 11 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 550 000 zł140 m² 11 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 100 000 zł300 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w ścisłym centrum Góry Kalwarii. Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom o powierzchni około 200 m2 oraz przynależne do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 550 000 zł140 m² 11 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Stefanów,Góra Kalwaria

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu dom w Górze Kalwarii Działka o powierzchni 1200 m Świetna lokalizacja - bliska odległość spacerem od najważniejszych miejsc: do ścisłego centrum miasta - 5 min., do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pijarska

Góra Kalwaria,mazowieckie

599 000 zł400 m² 1 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pijarska

Góra Kalwaria,mazowieckie

599 000 zł400 m² 1 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 290 000 zł215 m² 10 651,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy komfortowy dom w stylu nowoczesnej stodoły. Zaprojektowany w układzie parterowym (120m2), z dwustanowiskowym garażem (48m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 290 000 zł215 m² 10 651,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

995 000 zł100 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż dom z pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi. Dom położony jest na obrzeżach Góry Kalwarii, w cichej kameralnej uliczce. Dookoła są lasy, szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

980 000 zł300 m² 3 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 290 000 zł181 m² 7 123 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom w stanie deweloperskim na obrzeżach Góry Kalwarii. Ten uroczy dom o powierzchni ponad 180 m2 znajduje się w bardzo popularnej i często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

995 000 zł227 m² 4 383,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ostatnia połowa bliźniaka-lokal! lokalizacja krzaki czaplinkokwskie 2,5 km od góry kalwari! Nowa inwestycja domu dwu lokalowego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 227m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

997 000 zł159 m² 6 278,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Ciekawa i atrakcyjna oferta! Dom do szybkiego objęcia - beznakładowy. Dom będzie bardzo tani w eksploatacji - jest pompa ciepła należy doinstalować fotovoltaikę. Przyłącze gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 190 000 zł181 m² 6 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 000 000 zł125 m² 8 025,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Nieruchomość położona w cichej zielonej części Góry Kalwarii. Głównym atutem nieruchomości jest zarybiony staw prawdziwa gratka dla osób lubiących spędzać czas nad wodą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

2 100 000 zł281 m² 7 466,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 207,96 m2 i użytkowej 163,66 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1478 m2. Na działce usytuowany jest również drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Uroczy domek na pięknej, dużej, leśnej działce, której granicą jest rzeczka Czarna. Domek to dwa pokoje, przedpokój, pokój w przybudówce i garaż, posiada również dużą werandę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

830 000 zł156 m² 5 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zakupu lokalu na osiedlu Ku Słońcu od warszawskiego dewelopera Key House Development Start budowy w czerwcu 2023, zakończenie budowy: i Etap - 09.2024 II Etap - 01.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

730 000 zł116 m² 6 283,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pijarska

Góra Kalwaria,mazowieckie

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 030 000 zł103 m² 10 019,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Na sprzedaż komfortowy 4 pokojowy dom wolnostojący, położony na pięknie zaaranżowanej i kameralnej działce o powierzchni 1670 m2 w miejscowości Sierzchów. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

829 000 zł146 m² 5 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:548 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom w stanie deweloperskim w Górze Kalwarii. Dom projektu firmy archon "dom w rododendronach 6 (n)" o powierzchni ponad 146 m2 znajduje się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij