Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Góra Kalwaria – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

305 000 zł984 m² 309,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Góra Kalwaria | Działka budowlana mn/u | 984 m | Potencjał inwestycyjny Cena: 320 000 zł Powierzchnia: 984 m Cena za m : ok. 325 zł mpzp: mn/u - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł801 m² 335,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.988083, 21.164667 Góra Kalwaria, ul. Leśna Numer Ewidencyjny 22/18, obręb 14-02 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł800 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 800m2 w Górze Kalwarii. Media; prąd, woda, internet światłowód , gaz i kanalizacja w ulicy Jest możliwość zwiększenie powierzchni o sąsiadującą działkę do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł19 730 m² 116,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach. Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł2 505 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 2 505 m2. Nieruchomość położona jest w uroczej i cichej okolicy, a jednocześnie blisko dużych ośrodków miejskich,.

Szczegóły ogłoszenia

2 277 000 zł19 800 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 19800 mkw. położona przy ulicy asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Wym. działki ok 105x185m. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 020 m² 293,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna). Działka położona przy lokalnej/wewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł3 698 m² 150,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

! jedyna taka działka W okolicy! Działka zlokalizowana w miejscowości Tomice w bliskim sąsiedztwie firmy Fackelmann. Nieruchomość o powierzchni 3698m2 (55x67) z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 zł5 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 5700 m2, zlokalizowany w miejscowości Góra Kalwaria w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z własnym lasem położona w miejscowości Linin w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 2800 m2 i dobrych parametrach: 30x94, ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu część działki ew. nr 1/4 obręb 3-01 Góra Kalwaria o powierzchni ok 10 m2 na ustawienie automatu paczkowego.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł2 022 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977500, 21.187083 Góra Kalwaria, ul. Sosnowa Numer Ewidencyjny 7/13, obręb 10-01 (1001) Media Woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł2 314 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria (od strony Piaseczna) u zbiegu dwóch ulic Leśnej i "kolejowej". Wszystkie media w drodze, na działce stoi słup średniego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 370 m² 417,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Góra Kalwaria Media Prąd i kanalizacja - na działce Woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 14m.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł2 078 m² 25,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Ostrówek w gminie Warka (11km na południe od Góry Kalwarii) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy, zjazd bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł149 130 m² 388,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Górze Kalwarii. Powierzchnia 14,91 ha. Mpzp tereny produkcyjno - magazynowe z dopuszczeniem usług. - max. intensywność zabudowy 1,5. - max. wysokość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 494 m² 274,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1494 m , zlokalizowaną przy ulicy Lipowej w miejscowości Dobiesz (gmina Góra Kalwaria). Jest to idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

58 200 000 zł149 130 m² 390,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Miasto Góra Kalwaria Media Prąd, woda, gaz i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 448m x 314m.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł10 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjno-usługowa do wynajęcia. Powierzchnia 100 a z dogodnym dojazdem z wielu stron. Można wynająć połowę działki za 10 000 zł. Położona przy głównej ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł22 167 m² 24,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.967278, 21.223639 Góra Kalwaria Numery Ewidencyjne 63 i 64, obręb 08-04 (0804) Media Brak.

Szczegóły ogłoszenia

4 545 zł3 030,37 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren niezabudowany, zlokalizowany na rogu ul. Pijarskiej oraz ul. Skierniewickiej. W pobliżu znajduje się stacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 308 500 zł9 234 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W mieście, pod siedzibę firmy, skład, magazyn itp. Wszystkie media: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz. Działka całkowicie ogrodzona, powierzchnia 9234 m2, dojazd gminną ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł560 m² 321,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to tylko 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

274 288 zł800 m² 342,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 700 m kw położona przy prywatnej (udziały w cenie), utwardzonej drodze w Górze Kalwarii. Działka ma wymiary 28 m x 26,8 m. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

550 000 zł4 800 m² 114,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Typ oferty: działka siedliskowa zabudowana Cena: 550 000 zł Do Negocjacji Rynek: wtórny Dostępny: natychmiast Forma własności: własność, księga wieczysta Charakterystyka nieruchomości Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

245 000 zł1 192 m² 205,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Czersk, działka nr 627/5 Idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnej przestrzeni do budowy domu w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

240 000 zł10 800 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.961778, 21.257778 Czersk, ul. Gacki Numer Ewidencyjny 457 Media Prąd i woda - przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

250 000 zł1 520 m² 164,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tania działka budowlana W czersku! Działka położona w cichej i spokojnej części miejscowości Czersk o powierzchni 1520 m2. W sąsiedztwie pojedyńcze domy jednorodzinne, po.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 6000 m2 (0,6 ha) w miejscowości Czersk, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

301 400 zł1 507 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Czersku w gminie Góra Kalwaria położona w pierwszej linii zabudowy od ul. Wareckiej. Nieruchomość o powierzchni: 1507 m2, ( wymiary 35x43 ). Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

256 190 zł1 507 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Czersku w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomości o powierzchniach: 1507 m2, 1507 m2, 1506 m2, ( wymiary 35x43 ). Działki w drugiej i trzeciej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

240 000 zł10 900 m² 22,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.005972, 21.211972 Moczydłów, gm. Góra Kalwaria Numer Ewidencyjny 186 Media Brak w pobliżu Wymiary 27m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +1 km

266 160 zł2 218 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

2218 M (mpzp) | kwadratowa działka | krzaki czaplinkowskie | gmina góra kalwaria Formalności załatwione - działka gotowa pod budowę! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +2 km

175 000 zł1 500 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Krzakach Czaplinkowskich w gminie Góra Kalwaria. Nieruchomość o powierzchni 1500 mkw i bardzo dobrych parametrach: 40x37.8. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +2 km

4 600 000 zł32 698 m² 140,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany o powierzchni 3,27 ha zlokalizowany na skraju miejscowości Krzaki Czaplinkowskie w pobliżu dużego kompleksu leśnego. Średnia szerokość: 150m, średnia długość: 180m,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +2 km

899 000 zł12 976 m² 69,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka znajduje się na obrzeżach miejscowości Krzaki Czaplinkowskie gmina Góra Kalwaria. Powierzchnia działki wynosi 12.976m2 (wymiary 100m x 120m-kształt zbliżony do trapezu) plus.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +2 km

302 400 zł2 160 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2160 m2 położona w sołectwie Krzaki Czaplinkowskie (gm. Góra Kalwaria), ul. Wrzosowa. Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +2 km

500 000 zł2 587 m² 193,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.959750, 21.159750 Dębówka, gm. Góra Kalwaria Numer Ewidencyjny 34/8 Media Prąd, woda i gaz - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +3 km

749 000 zł23 360 m² 32,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka o powierzchni 23.360m2 i szerokości 74m od frontu na całej długości. Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych (2x11.680m2). Dla jednej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +3 km

1 400 000 zł4 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.015333, 21.195500 Wólka Dworska, ul. Wilanowska Numer Ewidencyjny 1/3 Media Gaz i kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Kalwaria +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

410 000 zł1 494 m² 274,43 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij