Mieszkanie Góra Kalwaria

Góra Kalwaria, mazowieckie

  • 430 000 zł
  • 38 m²
  • 11 315,79 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Wiencko

Skontaktuj się

Mieszkanie Góra Kalwaria

Góra Kalwaria, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

430 000 zł

38 m²

11 315,79 zł/m²

Mieszkanie Góra Kalwaria

Zaktualizowane: 13 maja 2026

430 000 zł 38 m² 11 315,79 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 430 000 zł (11 315,79 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: OCHELSKA INVESTMENT, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KS372154

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Górze Kalwarii - cisza, zieleń i Wisła na wyciągnięcie ręki
Funkcjonalna 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38 m², położona na pierwszym piętrze kameralnego budynku wyposażonego w windę. Nowe osiedle położone w spokojnej części Góry Kalwarii. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, komfort oraz bliskość natury - w okolicy przepięknie, zakolami płynie Wisła, zachęcając do spacerów i odpoczynku po pracy. (...)

Agent

Elżbieta Wiencko

795 447...

795 447 431

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość