Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Góra Kalwaria, mazowieckie

  • 285 000 zł
  • 35 m²
  • 8 142,86 zł/m²

Zdjęcie

Marta Pociejewsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wyszyńskiego, Góra Kalwaria, mazowieckie

zaktualizowane:
9 maja 2026

285 000 zł

35 m²

8 142,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Zaktualizowane: 9 maja 2026

285 000 zł 35 m² 8 142,86 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 285 000 zł (8 142,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 35 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 10 m²
  • Czynsz: 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: piecyk
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: TAO DOMe, zaktualizowane: 09.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 4/05/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Góra Kalwaria, ciche miejsce blisko centrum, mały 2 piętrowy blok.

Mieszkanie 35 m2, widne, słoneczne płd-zach.,
2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + duża ok. 10 m2 piwnica.
Do remontu, adaptacji.
Bardzo niski czynsz.
Ogrzewanie we własnym zakresie.
Zielone podwórko z mozliwością swobodnego parkowania samochodu.

Zapraszam do obejrzenia

Agent

Marta Pociejewska

501 322...

501 322 542

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Pociejewska